Hemen Arayın (Firma Yetkilisi)

Rasim SEZGEN 0532 365 4387
Ana Sayfa » Ankara Hurda Alanlar

Ankara Hurda Alanlar

Ankara hurda alanlar arasında en yüksek fiyat teklifleri ile öne çıkan Sezgen Metal işini kalite, güven ve saygı odaklı yapmayı kendine amaç edinmiştir. Hemen iletişime geçin ve hurda değerleme alanında uzman personelimizden en iyi fiyat tekliflerini alın. Sezgen Metal Ankara hurda fiyatları LME stok hurda metal değişimlerine göre belirlenmektedir. 

Ankara hurda alan firma arıyorsanız Çankaya, Yenimahalle, Keçiören, Kazan, Etimesgut, Çayyolu, Eryaman, Sincan vs. Ankara’nın her ilçe ve semti için için iletişime geçebilirsiniz. 300 kg altı hurdalarınız Ankara hurda alan yerler tarafından kg fiyatı olarak düşük değerlendirilebilir. Takdir edersiniz ki elinizdeki hurda kg olarak düşük ise kg başına düşecek olan nakliye ve işçilik giderleri gibi sabit maliyetler yüksek olacaktır.

Ankara hurda alan

Ankara Hurda Alanlar

Ankara’da Hurda Kablo Alanlar

Ankara’da hurda kablo alan Sezgen Metal en büyük toptancılardan birisidir. Bunun yanı sıra her ölçekteki hurda kablo ile küçük ya da büyük iş demeden ilgilenmektedir. Ankara’da hurda kablo fiyatı çok değişkenlik göstermektedir. Hurda kablonun fiyatı içindeki bakır oranı ile doğru orantılıdır. Bu nokta da Ankara hurda alanlar tonajlı bakır kablolar için analiz gerekliliğini net bir şekilde ortaya koymaktadır. Yani hurda kablonun ayrıştırma neticesinde bakır verimliliği ölçülmektedir. Tabi ayrıştırma işçiliği söz konusu olduğu için verimliliğin yanında bir işçilik maliyeti de hesaplanarak fiyat verilir.  

Ankara Bakır Hurda Alanlar

Ankara bakır hurda işleyen en büyük en büyük ölçekte Ankara Hurdacılar Sitesi bölgesinde yer almaktadır. Sezgen Metal olarak Soyma Bakır, yanık bobin bakır, Anadolu kırkambar bakır, kablo bakır vs. içerisinde bakır bulunan her türlü bakırlı hurdanıza en iyi fiyat tekliflerini veriyoruz. Hemen bizi arayın ve hurdanızın fiyat değerlemesini yapalım.

Sezgen Metal kamu kurum ve kuruluşları, özel sektör firmaları, apartman site yönetimleri ve bireyler için güven veren bir işletme imajına sahiptir. 40 yılı aşkın süredir tecrübenin birikimi ile hizmet kalitesi sürdürülebilir bir durumda olan Sezgen Metal, en iyi fiyatlarla en kaliteli hizmeti veren nadir firmalardan biridir. Sizinde tecrübemize olan güveninizi boşa çıkarmayacağımızdan emin olabilirsiniz.

You must be logged in to post a comment.