Hemen Arayın (Firma Yetkilisi)

Rasim SEZGEN 0532 365 4387
Ana Sayfa » Ankara Hurdacı – Yerinden Alıyoruz – Hemen Fiyat Al! | SEZGEN Metal Ankara

Ankara Hurdacı – Yerinden Alıyoruz – Hemen Fiyat Al! | SEZGEN Metal Ankara

Ankara hurdacı ihtiyacınız için hemen Sezgen Metal ile iletişime geçin! Akyurt, Altındağ, Çankaya, Çubuk, Etimesgut, Gölbaşı, Kazan, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle ilçelerinde hurdacı bulmakla uğraşmayın. Bakır, Sarı, Pirinç, Alüminyum, Çinko Krom, Demir gibi her cinsten metal hurdalarınız için hemen arayarak teklif alabilirsiniz. Hurda metal fiyatları listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Ankara Hurdacı ihtiyaçlarınız için Sezgen Metal
Ankara Hurdacı
Hurda Demir FiyatlarıFiyatPB/kg
DKP Hurda Fiyatı5,70TL/kg
Ekstra Hurda Fiyatı5,50TL/kg
Toplama Hurda Fiyatı4,80TL/kg
Teneke Hurda Fiyatı1,00TL/kg
Hurda Demir Talaş Fiyatı3,00TL/kg
Hurda Bakır Alış FiyatlarıFiyatPB/kg
Hurda Soyma Bakır113,00TL/kg
Hurda Kırkambar (Bobin, Yanık, Boru) Bakır103,00TL/kg
Hurda Antigron Kırma Bakır110,00TL/kg
Hurda TTR Kırma (Granür) Bakır103,00TL/kg
Hurda Alüminyum Alış FiyatlarıFiyatPB/kg
Hurda Alüminyum Tel(Çeliksiz)34,00TL/kg
Hurda Levha Araiş Alüminyum33,00TL/kg
Hurda Alüminyum Jant33,50TL/kg
Hurda Matbaa Alüminyumu32,50TL/kg
Hurda Profil Alüminyum31,00TL/kg
Hurda Kırkambar Alüminyum28,00TL/kg
Kartel Sert Alüminyum23,00TL/kg
Hurda Kutu Alüminyum20,00TL/kg
Alüminyum Petek Rayatör Hurda18,00TL/kg
Hurda Alüminyum Tel(Çelikli)17,50TL/kg
Alüminyum Kablo (Plastikli)17,00TL/kg
Hurda Sarı (Pirinç) & Bronz Alış FiyatlarıFiyatPB/kg
Hurda Araiş Sarı (Pirinç)68,00TL/kg
Hurda Sarı (Pirinç) Çubuk Parça67,00TL/kg
Hurda Sarı Çubuk Talaş58,00TL/kg
Hurda Sarı Kırkambar60,00TL/kg
Hurda Sarı Talaşı56,00TL/kg
Hurda Bronz70,00TL/kg
Hurda Bronz Talaşı62,00TL/kg
Hurda Paslanmaz Krom Alış FiyatlarıFiyatPB/kg
304 Paslanmaz Krom Hurda24,50TL/kg
316 Paslanmaz Krom Hurda28,50TL/kg
310 Paslanmaz Krom Hurda30,00TL/kg
430 Paslanmaz Krom Hurda5,20TL/kg
Paslanmaz Krom Talaş13,50TL/kg
Hurda Kurşun Alış FiyatlarıFiyatPB/kg
Hurda Kurşun Levha9,20TL/kg
Hurda Kurşun Kırkambar8,80TL/kg
Hurda Akü Alış FiyatlarıFiyatPB/kg
Sulu & Kuru Akü12,00TL/kg
Küçük Akü11,00TL/kg
Hurda Kablo Alış FiyatlarıFiyatPB/kg
Hurda Karışık Kablo9,50TL/kg
Tek Damar Enye Kablo14,50TL/kg
Hurda Çinko Alış FiyatlarıFiyatPB/kg
Hurda Çinko Levha15,00TL/kg
Çinko Külçe15,50TL/kg
Zamak10,00TL/kg
*** Fiyatlar Londra Metal Borsası(LME) ve dolar kuru değişimlerine göre değişiklik göstermektedir.
*** Fiyatlarımız temiz firesiz hurdalarınız için geçerlidir. Fire söz konusu olacak hurdalarınız için fire oranı ve işçilik maliyeti göz önünde bulundurarak fiyat vermekteyiz.

Ankara hurdacı ihtiyacınız için hemen Sezgen Metal ile iletişime geçin! Akyurt, Altındağ, Çankaya, Çubuk, Etimesgut, Gölbaşı, Kazan, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle ilçelerinde hurdacı bulmakla uğraşmayın. Bakır, Sarı, Pirinç, Alüminyum, Çinko Krom, Demir gibi her cinsten metal hurdalarınız için hemen arayarak teklif alabilirsiniz. Hurda metal fiyatları listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Sezgen Metal olarak Ankara’nın tüm merkez ilçelerinden yerinden alım gerçekleştiriyoruz. Şahıs, site yöneticisi ya da işletme sahibi olabilirsiniz. Bir tadilat veya ömrünü tamamlamış araç ve gereçlerinizi geri dönüşüme sunmak istiyorsanız Ankara’da hurdacı olarak biz size her zaman yardımcı olmaya hazırız. Sezgen Metal geniş iş ortakları ve uzman kadrosu ile sizlere hizmet veriyor. Ankara hurdacı denildiğinde çok geniş bir yelpaze akla geliyor olsa da Sezgen Metal tecrübeli, saygılı ve güvenilir hizmet kadrosu ile ön planda yer almayı başarmıştır. Kaliteli hizmet, yüksek fiyat politikasını benimsemiş olan işletmemiz Pazartesi’den Pazara kadar sizlere 6 gün hizmet vermektedir.  

Sezgen Metal Armut.com üyesidir.

Çankaya Hurdacı

Çankaya ilçesinde ikamet ediyor ve hurdacı arıyorsanız hemen Sezgen Metal’i arayın.  Akabinde WhatsApp üzerinden göndereceğiniz fotoğraflar ile fiyatta anlaşın. Daha sonra Sezgen Metal çalışanları tarafından aranarak konum bilginiz alınacak ve en kısa sürede ziyaret edileceksiniz. Çankaya hurdacı aramalarınıza en hızlı biz cevap veriyoruz.

Yenimahalle Hurdacı

Yenimahalle de hurdacı için hemen bizi arayın ve elinizdeki hurdayı uzmanımıza tarif edin. Sonrasında WhatsApp üzerinden fotoğraf göndermeniz beklenebilir. İmkanınız dahilinde fotoğraf göndererek daha net fiyat teklifi alabilirsiniz. Sezgen Metal Yenimahalle de yerinden hurda alımı yapmaktadır. Yenimahalle de hurdacı ihtiyacınız için Sezgen Metal size yardımcı olacaktır.

Keçiören Hurdacı

Keçiören hurdacı arıyorsanız en iyi fiyat teklifi için bizi arayın. Sezgen Metal’in hurdacı olarak hizmet verdiği başlıca ilçelerden birisi de işletme sahasına yakın olması münasebetiyle Keçiören bölgesidir. Kurumsal web sitemizde bulunan telefon numarasının WhatsApp hesabına doğrudan fotoğraf veya video göndererek ya da telefonla arayarak elinizdeki hurdaları Sezgen Metal ile en iyi fiyatlarla geri dönüşüme ulaştırabilirsiniz.

Akyurt, Ankara Hurdacı

Akyurt bölgesinde en hızlı hurdacı hizmeti için Sezgen Metal ile iletişime geçin. Sizlere en iyi kalitede hurdacı hizmeti vermek için her geçen gün kendini geliştiren Sezgen Metal bir telefon uzağınızda. İster arayın ister doğrudan Whatsapp üzerinden fotoğraf gönderin. Görüşeceğiniz uzman arkadaşımız sizi en doğru şekilde yönlendirecek ve hurdanızın fiyat tespitini yapacaktır. Akyurt hurdacı aramalarınıza cevap veriyoruz.

Altındağ Hurdacı

Altındağ hurdacı ihtiyacınız için hemen bizi arayın. En iyi teklifleri alın ve sürprizlerle karşılaşmayın. Fotoğraf ya da video gönderin ve hurdanızın değer tespiti uzman arkadaşlarımız tarafından hemen yapılsın.

Çubuk, Ankara Hurdacı

Çubuk’ta hurdacı hizmeti veriyoruz. Geniş iş ortağı yelpazemiz ve alanında uzaman kadromuz ile sizlerin hurdacı ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz. Çubuk hurdacı arıyorsanız Sezgen Metal ile iletişime geçmekten çekinmeyin. Güler yüzlü ve enerjisi hiç bitmeyen çalışanlarımız sizlere haftanın 6 günü hizmet vermeye hazırdır.

Etimesgut Hurdacı

Etimesgut hurdacı ihtiyacını Sezgen Metal karşılıyor. Geniş hurda metal yelpazesi ve iş ortakları sayesinde her türlü hurda metal alımı yapmakta olan firmamız sizlere bir telefon kadar yakın. Hemen arayın ve uzmanlarımızla görüşün. Sonrasında WhatsApp üzerinden fotoğraf paylaşabilir ve hurdanızı değerinden satabilirsiniz. Fiyat tespiti sonrasında Sezgen Metal çalışanları tarafından aranacaksınız. Tek yapmanız gereken adres bilgilerini vererek gelecek olan konusunda uzman arkadaşlarımızı beklemek. Saygılı, güler yüzlü ve güvenilir çalışma arkadaşlarımızın sizlere en iyi hizmeti sunacağından hiç şüpheniz olmasın.

Gölbaşı, Ankara Hurdacı

Gölbaşı hurdacı ihtiyacı olan firmaların en doğru adresi Sezgen Metal oluyor. Hurda Sektöründeki rekabet gücümüz, iş ortaklarımız ve güven odaklı çalışmalarımız neticesinde kazandığımız her bir müşteri başarımıza değer katmaya devam ediyor. Gölbaşında hurda satmak isterseniz yapmanız gereken hemen Sezgen Metal’in uzman ekibi ile iletişime geçerek sahip olduğunuz hurdaları tanımlayarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Eğer WhatsApp kullanıcısı iseniz fotoğraf yada video paylaşmanız hurda değer tespiti sürecini hızlandıracaktır. Fiyatta anlaştıktan sonra Sezgen Metal personeli sizlerle iletişime geçerek adres bilginizi alacak ve en kısa sürede hurdalarınızı almak için gelecektir. Hurdalarınız yüklendikten sonra peşin ödeme yapılacaktır.

Mamak Hurdacı

Mamak’ta hurdacı arıyorsanız en iyi fiyat teklifi alabileceğiniz Ankara hurdacı firma burada! Sezgen Metal her nevi hurda metal alımı yapmaktadır. Tadilat sonrası ortaya çıkmış ya da size olan ömrünü tamamlamış metal hurdalarınız için bizi arayabilirsiniz. Şimdi Sezgen Metal’i arayarak hurdanız için fiyat teklifi alın.  Web sitemizin ana sayfasında bulunan iletişim numarasına WhatsApp üzerinden fotoğraf gönderebilir ya da arayarak hurdanızı tanımlayabilirsiniz. Neticesinde görüştüğünüz uzman arkadaşımız hurdanız için değer tespiti yapacaktır. Fiyatta anlaşılması durumunda Sezgen Metal personeli sizlerle iletişime geçerek en kısa sürede hurdanızı yüklemek için gelecektir.

Sincan Hurdacı

Sincan hurdacı ihtiyacınızı Sezgen Metal karşılıyor. Sincan’da hurdacı bulmanıza gerek yok. Sezgen Metal Ankara hurdacı olarak tüm merkez ilçelere hizmet veriyor. Size düşen sadece aramak. Hurdanızın değerini belirleyelim ve en hızlı şekilde hurdalarınızı kaldıralım. Geri dönüşüme gitsin ve hayata değer katsın. WhatsApp’tan fotoğraf göndererek daha hızlı fiyat alabilirsiniz.

Özetle Ankara hurdacılar içinde Sezgen Metal sizler için doğru tercih olacaktır. Kamu ve özel sektör profesyonel geri dönüşüm hizmetlerimiz ile her zaman çözüm ortağınız olmaya hazırız. Tehlike ve tehlikesiz atık lisans belgelerimiz ile resmi kurumlar ile de problemsiz bir şekilde süreçlerinizi devam ettirmenize yardımcı oluyoruz.

Sezgen Metal 5.000 m2 kapalı, 2.000 m2 açık alanı, kamyonet, kamyon ve tırları, ahtapot kamyon polipleri, kayar kasa sistemleri, küçük hurdalarınız için IBC tankları ile ihtiyacınız olan çözümü ayağınıza getiriyor.

Uzun süreli çalışma prensibini dürüstlük, saygı, güven ve kaliteli hizmet temellerine oturtan Sezgen Metal, sizlerden gelecek mail ve telefonlara en hızlı şekilde cevap vermektedir.

Hemen arayın, yerinde değer tespiti yapalım. Sezgen Metal iş geliştirme yöneticileri ile sürekli çalıştığı müşterilere ziyaretlerde bulunarak memnuniyet geri bildirimlerini almaktadır. Bu sayede sunduğu hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkarmayı amaçlamaktadır.

Bunun yanı sıra her ölçekteki hurda için bir çok tipte araç gereç bulunduran Sezgen Metal, iş ortakları sayesinde site yönetimleri, haneler, küçük ölçekli işletmeler, noterler gibi özel, şahıs ya da resmi kurum fark etmeksizin hizmet kalitesini her alanda yansıtmaktadır ve daha da geliştirmeyi amaçlamaktadır.

You must be logged in to post a comment.