Hemen Arayın (Firma Yetkilisi)

Rasim SEZGEN 0532 365 4387
Ana Sayfa » Ankara’da Hurda Alanlar

Ankara’da Hurda Alanlar

Ankarada hurda alanlar, Sezgen Metal gibi kurumsal bir firma, orta ölçekli hurdacılar ya da seyyar diye tabir edilen sokak hurdacılarıdır. Her ne ölçekte olursa olsun bütün metal hurdalarınız için bizi arayıp fiyat teklifi alabilirsiniz. Sezgen Metal, Türkiye genelinde çalıştığı iş ortakları ve bayileri ile size en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.
Ankarada Hurda Alüminyum Alanlar

Ankara’da Hurda Alanlar Arasında Sezgen Metal

Ankara’da hurda alanlar düşünüldüğünde kurumsal ve profesyonel firmalardan birisi olan Sezgen Metal, demir dışı metaller sektöründe olan tecrübesini bütün metallere genişletmeyi amaçlıyor. Bu sebeple, 2019 yılı itibariyle Kurumsal Profesyonel Geri Dönüşüm Hizmetleri sunmaya da başlamıştır. İmalat artığı olarak ortaya çıkan her nevi metal hurdalarınızı en profesyonel şekilde hurda sahanızdan kaldırırken, en iyi fiyatları sizlere sunuyoruz.Hurda metal geri dönüşümü konusunda bütün yetki belgelerine sahip olan Sezgen Metal, güven, saygı ve dürüstlük ilkeleri ile hareket etmektedir. Şeffaflığı her zaman en ön planda tutarken, toptancı olması ve büyük eritici firmaların önde gelen tedarikçilerinden olması sayesinde sizlere en iyi fiyatları sunabiliyoruz.Fiyatlarımız haftalık bazda Londra Metal Borsası stok fiyatlarına göre değişiklik göstermektedir. Güncel hurda fiyatlarımıza buradan ulaşabilirsiniz.Ancak unutulmamalıdır ki küçük ölçekli hurdalarınız için kg başına düşecek olan nakliye ve işçilik maliyetleri yüksek olacağından fiyat/kg teklifimiz değişiklik göstermektedir.

Ankarada Bakır Hurda Alanlar

Ankarada bakır hurda alanlar madenci diye tabir edilen demir dışı metal alımı yapan işletmelerdir. Bu işletmeler demir işçiliği ağır, zahmetli, büyük alan gerektiren ve pahası çok fazla olmadığı için demir alımı yapmazlar. Bakır, sarı(pirinç), bronz, alüminyum, çinko, kurşun, paslanmaz(krom) vb. metal hurdaları alırlar.Bakır hurdası değeri itibariyle her ölçekteki hurdacının alabileceği bir metal değildir. Tonajlı imalat atıkları için Sezgen Metal gibi nakit ödeme yapabilecek finansmana sahip firma sayısı çok azdır. Sezgen Metal olarak bakır hurdalarınızı en iyi fiyattan değerlendiriyoruz. Güncel bakır hurda fiyatlarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Ankarada Pirinç (Sarı) Hurda Alanlar

Ankarada pirinç (sarı) hurda alanlar büyük ölçekli hurda ve geridönüşüm tesisleridir. Madenci diye tabir edilen demir dışı metal alımı yapan  işletmeler pirinç hurdasını en iyi fiyattan alanlardır.Pirinç hurdası birçok evsel atıktan olduğu gibi imalatta kullanılan birçok bağlantı aparatından da olabilir. Evsel pirinç hurdalarına örnek olarak musluk, batarya, eski tip ayna çerçeveleri, kombi radyatör bağlantı aparatları verilebilir. İmalat atığı olarak ta mobilya tasarımlarında kullanılan materyaller, su ve doğalgaz boru hatlarında kullanılan bağlantı ekipmanlarının üretim artıkları verilebilir.Güncel pirinç (sarı) hurda fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Ankara’da Alüminyum Hurda Alanlar

Ankarada alüminyum hurda alanlar çoktur. Bunun sebebi Ankara’da alüminyum yarı mamül üretimi alanında bir çok üretici firmanın bulunmasıdır. Ankara’daki hurdacıların üreticilere yakınlığı sebebiyle bütün hurdacılar her ölçekteki alüminyum hurdayı almak için birbirleri ile yarışırlar.Alüminyum bir çok sektörde kullanılmaktadır. Bunların başında yapı, tasarım, reklam ve savunma sanayii gelmektedir. bir çok farklı alaşıma sahip olan alüminyumun kullanıldığı sektöre göre fiyatları çok fazla değişkenlik gösterebilir. Enerji sektöründe trafo gerilim teli ve havai hat teli, reklamcılık sektöründe baskı tabelası, yapı sektöründe profil ve dış cephe kaplaması, savunma sanayinde makine parçası ve evlerimizde teflon kaplamalı tavalar olarak kullanılabilir. Daha sayamadığımız bir çok üründe alüminyum kullanılmaktadır. En iyi alüminyum fiyat teklifini almak için Sezgen Metal’i hemen arayın.Güncel alüminyum hurda fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

You must be logged in to post a comment.