Hemen Arayın (Firma Yetkilisi)

Rasim SEZGEN 0532 365 4387
Ana Sayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

Ankara hurdacıları sitesi yerleşkesinde yer alan Sezgen Metal, 1978 yılında ticari hayatına başlamıştır. Disiplinli çalışma, dürüstlük, güven ve özveri anlayışı ile her geçen yıl büyümeye devam etmiş ve sektörünün öncü firmaları arasında yer almıştır. Sektörde faaliyet gösteren Ankara hurdacıları ve metal üreticileri tarafından, dürüstlük ve kaliteli hizmet misyonu ile bilinen Sezgen Metal halen Ankara Hurdacıları Sitesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sezgen Metal, güven, kalite, saygı ve çevreye duyarlılık ilkelerince hizmet eder. Size fayda sağlayan fonksiyonlarını yitirmiş ve artık hurda olarak adlandırılan ve maddi değeri olan materyallerin değer tespiti, toplanması, taşınması, ayrıştırılması ve geri dönüşüme hazır hale getirilmesinde sizlere sağladığı hizmet kalitesini yüksek tutar. Tüm bu süreçlerin yeterince sağlıklı ilerleyebilmesi için muhatap ile güven ve saygı esasına dayalı bir iletişim kurar. Faaliyetlerinin çevre ve doğaya olan katkısı, firma kimliğinde gurur ve özveriyi doğurur.

 

Yönetici Kısa Özgeçmişi

Aşır Sezgen, 1986 Niğde(Altunhisar) doğumludur. Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra kurumsal şirket tecrübesi edinmek amacı ile 2016 yılı sonuna kadar Türk Telekom’da çalışmıştır.

Türk Telekom kariyeri boyunca “Tedarik Planlama”, “Kaynak ve Kontrat Yönetimi”, “Proje Yönetimi”, “İç Müşteri İlişkileri Yönetimi”, “Satınalma”, “Strateji Bütçe Planlama ve Tasarruf Programları Yönetimi” alanlarında deneyim edinmiştir. Türk Telekom’da çalışırken Hacettepe Üniversitesinde Bilişim Hukuku Yüksek Lisans Programını tamamlamıştır.

Gerekli olan bütün deneyimlerle beraber ticarete atılmaya karar vermiş ve aile şirketi olan Sezgen Metal’e tam kurumsallık ve profesyonel hizmet anlayışı getirmek için yönetimini devralmıştır.

Ankara Hurdacıları Sitesi Yerleşkesi

Ankara Hurdacıları sitesi Yenimahalle’ye bağlı İvedik Mahallesi yerleşkesinde yer almaktadır. 2000’in üzerinde işletmeye sahip olması ve Türkiye’nin başkentinde yer alması itibariyle ülke sınırlarımız içerisindeki en büyük Hurda merkezi olarak bilinmektedir. Hurdacılar sitesinde aşağıda sıraladığımız iş tipinde hurdacılar bulunmaktadır:

ankara hurdacılar sitesi yerleşkesi

Ankara hurdacılar sitesi yerleşkesi

  • Metal Hurdacıları ( alüminyum, tel alüminyum, blok karter alüminyum, soyma bakır, levha bakır, krom, ofset alüminyum, çinko, piston, kutu alüminyum, akü, kurşun, radyatör, bakırlı petek, lapa)
  • Plastik Hurdacıları
  • Kağıt Hurdacıları
  • Ahşap Hurdacıları
  • Otomobil Hurdacıları (Otomobillerin fonksiyonları hala çalışan parçalarını tekrar satarlar)
  • İnşaat Malzemesi Hurdacıları (demir, sac, boru, profil, iskeleleri hurda olarak alır, ikinci el olarak satarlar)
  • Elektronik Hurdacıları (TV (LCD, Plasma, CRT), Bilgisayar Monitörleri, PC , Sunucu, Fotokopi Makinaları, Ses/Görüntü Cihazları, Cep Telefonu , Sabit Telefon, Bilgisayar Çevre Birimleri,
    Küçük ve Büyük Elektrikli/Elektronik Ev Aletleri)

 

Misyon

Geri dönüşümün hayati öneminin farkındalığı ile hareket ederek müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı amaçlar. Müşteri memnuniyeti ve atıl durumdaki materyallere hak ettikleri değeri kazandırmayı ve hurdayı tekrar kullanıma hazırlayarak ülkemize katma değer sağlamayı misyon edinmiştir.

Vizyon

Hizmetini tüm büyük şehirlere aynı verimle ulaştırması, Sezgen Metal’in vizyonudur. İthalat ve ihracat faaliyetleri ile uluslararası piyasa şartlarında rekabet gücünü sürekli artırmayı hedefler.

You must be logged in to post a comment.