Hemen Arayın (Firma Yetkilisi)

Rasim SEZGEN 0532 365 4387
Ana Sayfa » Paslanmaz Hurda Fiyatı

Paslanmaz Hurda Fiyatı

Paslanmaz hurda fiyatı için hemen arayın! Sezgen Metal, yerinde değer tespiti yaparak size en iyi fiyatları veriyor. Hurda paslanmaz fiyatları hakkında sorularınız ve fiyat teklifi almak için arayabilir ya da asirsezgen@sezgenmetal.com‘ a mail atabilirsiniz.

Hurda Paslanmaz Krom Alış FiyatlarıFiyatPB/kg
304 Paslanmaz Krom Hurda24,50TL/kg
316 Paslanmaz Krom Hurda28,50TL/kg
310 Paslanmaz Krom Hurda30,00TL/kg
430 Paslanmaz Krom Hurda5,20TL/kg
Paslanmaz Krom Talaş13,50TL/kg

Diğer hurda fiyatları için tıklayınız

Paslanmaz Hurda Fiyatı Neye Göre Değişiklik Gösterir

Paslanmaz hurdalar alaşımında bulunan nikel oranına göre değişiklik göstermektedir. Örneğin, 430 kalite krom paslanmaz hurda fiyatı demir fiyatından daha düşük iken, 304, 310 ve 316 kalite paslanmaz krom hurda fiyatları 430 kaliteden misli ile yüksektir. Hurda paslanmaz fiyatları için Sezgen Metal ile hemen iletişime geçin.

Nikel alaşımlı paslanmaz metaller inanılmaz derecede dayanıklı olması ve oksitlenme oranının minimal düzeyde olması sebebiyle inşaat ve otomotiv endüstrisinden yoğunlukla tercih edilmektedir.

Yukarıda bahsi geçen sektörlerde kullanılan paslanmaz metallerin işlem görmesi sonucu talaş ve imalat artıkları ortaya çıkmaktadır. Bu noktada üretimi yapan firmaların satınalma uzmanları tarafından paslanmaz çelik hurda fiyatları araştırılmaktadır. Geri dönüşüme gönderilen hurda paslanmaz kromlar Türkiye’de işlenemediği için yurt dışına gönderilmektedir.

Krom Hurda Fiyatı Hakkında

Krom hurda fiyatı nikel alaşımına göre değişiklik göstermektedir. Hurda krom bir çok mutfak gerecinde de kullanılır. Mutfak gereçlerinde kullanılan krom ağırlıklı Çin kromu adı verilen 430 kalite paslanmaz dan oluşmaktadır. Yapı tasarımlarında 430 kalite paslanmaz ile beraber daha kaliteli olan 304 ve 316 kalite paslanmaz daha ağırlıklı olarak kullanılmaktadır.

304 Kalite Paslanmaz Hurda Fiyatı

304 paslanmaz krom hurda kg olarak alaşımında bulunan az miktarda nikel den dolayı yaklaşık 6 TL civarındadır. Ancak bu fiyat LME nickel stok fiyat değişimlerine göre değişiklik göstermektedir. Güncel 304 kalite paslanmaz fiyatını buradan öğrenebilirsiniz. Paslanmaz hurda fiyatları güncel olarak web sitemiz “Hurda Fiyatları” menüsünden takip edilebilmektedir.

316 Kalite Paslanmaz Krom Hurda

316 kalite paslanmaz krom hurda alaşımın da ki nikel yüksekliği sebebiyle 304 kalite paslanmaz hurdaya kıyasla daha yüksek seyretmektedir. 316 kalite paslanmaz görsel tasarım ve yüzey kaplamada çok kullanılan bir alaşımdır.

310 Kalite Paslanmaz Krom Hurda

310 kalite paslanmaz krom hurda yapı tasarımlarında kullanılan paslanmazlar içerisinde bedeli en yüksek olandır. 310 kalite paslanmaz hurda için hemen Sezgen Metal ile iletişime geçin.

Özet olarak imalatınızdan çıkan paslanmaz hurdalarınız için hemen Sezgen Metal’i arayın ve en iyi fiyat teklifini alın.

You must be logged in to post a comment.